Konferencja "Wrota na uczelnię - nowoczesne systemy rekrutacji na studia w projekcie e-usługi UW" - 29.10.2019

Serdecznie zapraszamy na drugą konferencję dotyczącą najnowszych rozwiązań informatycznych w zakresie internetowej rekrutacji kandydatów na studia rozwijanych przez Uniwersytet Warszawski. Konferencja odbędzie się 29 października 2019 roku w Warszawie na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Wydarzenie ma na celu przedstawienie systemu rekrutacji kandydatów na studia, systemu rekrutacji na studia częściowe (w ramach programów współpracy międzynarodowej) oraz usługi umożliwiającej uczelniom hostowanie systemu rekrutacyjnego na oferowanej przez UW platformie chmurowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji na jej temat, w tym odnośnik do strony rejestracyjnej, można znaleźć TU.