Relacja z konferencji "Cyfrowa uczelnia: dydaktyka, zarządzanie, transfer wiedzy"

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji i materiału video podsumowujących konferencję „Cyfrowa uczelnia: dydaktyka, zarządzanie, transfer wiedzy”, która odbyła się 10 grudnia br. na UW.

Celem konferencji było upowszechnianie wiedzy o wszystkich usługach wypracowanych w ramach projektu i zarazem zachęcenie uczestników do wdrożenia rozwiązań wypracowanych w ramach projektu w swoich macierzystych organizacjach.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie, a prelegentom – za wystąpienia. Szczególne podziękowania kierujemy do prelegentów otwierających nasze spotkanie – prof. Jolancie Choińskiej-Mice (Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia), panu Pawłowi Olechnowiczowi (przedstawicielowi Komisji Europejskiej) oraz panu Mariuszowi Frankowskiemu, dyrektorowi Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, która sfinansowała projekt „e-UW – rozwój e-usług Uniwersytetu Warszawskiego związanych z edukacją”.

Wszystkich zainteresowanych tematyką cyfrowej uczelni i e-usług zapraszamy do odwiedzin profilu FB CKC UW.

Poniżej znajdą Państwo prezentacje, które były wykorzystywane podczas wygłaszania referatów: